NARODILO SE NÁM 9 KRÁSNÝCH SŤĚŇÁTEK. VŠECHNA ŠTĚŇATA JSOU JIŽ REZERVOVANÁ

Je na čase představit otce našeho plánovaného vrhu CH. Asi mnohé z vás překvapí a možná i zklame, že nepojedeme tentokrát krýt do zahraničí. Není to kvůli covidu, jak se hodně lidí domnívá, ale protože si myslím, že není potřeba za každou cenu krýt v zahraničí, když máme jednoho skvělého psa přímo v ČR.  Tím skvělým psem, je Damisi Diandra. Na Díse a všechny jeho sourozence koukám už od narození. Byla jsem na tento vrh strašně zvědavá, protože jejich otec Magnum je pro mě ideál australáka. Znám některé jeho potomky z vrhu, který měla moje kamarádka ve Švýcarsku a tak jako on i jeho potomci vynikají skvělými povahami a chutí do práce. A to se potvrdilo i v tomto vrhu.
Dís je velmi přátelský pes a podle slov jeho majitelky je radost s ním pracovat. Věnují se společně běhání agility, dále cvičí klasickou poslušnost a obedience a připravují se i na pachové práce ( stopy a vyhledávání předmětů ) Dís také podědil po rodičích vlohu pro pasení.

DAMISI DIANDRA - 52,5 cm  černý bikolor, plnochrupý, nůžkový skus, dlouhý ocas
                                 speciální výstava - výborný 3, MV - VD4, Klub.výstava VD4 a VD3
                                 zkoušky - ZOP,ZZO,ZZO1,ZZO2,ZZO3,BH,IBGH3,StPr1,OB-Z,OB1,OB2,LA1,LA2,GS-N
                                 DKK - A, DLK - A, OCD - nepostižen, LP- bez nálezu
                                 DNA - CEA, PRA,HSF4,DM N/N,  MDR +/+
                                 povahový test - 100b
                                 

Dísův otec Magnum je trojnásobný šampion pasení, kromě to  běhal agility a dělal i záchranařinu. Dísova matka Ziggy se věnuje pasení, běhá agility a má i složenou zkoušku poslušnosti. Velmi šikovní a aktivní jsou také Dísovo sourozenci. Více o obou rodičích i o Dísových sourozeních najdete na webu chovatelské stanice Diandra

Chtěla bych tímto strašně moc poděkovat  Zuzce za možnost využití Díse v našem chovu, opravdu si toho hrozně vážím a na vrh se moc těším. Doufám že vše proběhne bez problémů a mně se tímto splní můj velký sen.....

Ještě něco málo o matce vrhu. Rubynka je z našeho vrhu D, který je sportovně velmi úspěšný. Ruby jevelmi přátelská k lidem i psům, se svým pánečkem se věnuje výcviku Obedience, Noseworku a s mladší paničkou běhá canicross. Také Ruby má vlohu pro pasení.

DELAFORCE  FINE RUBY z Brzáneckých vinohradů -

                                49cm, bluemerle s pálením, plnochrupá, nůžkový skus, dlouhý ocas
                                výstavní ocenění - nemá
                                zkoušky - AD,ZVOP, ZOP, OB-Z,OB1,OB2, NW-Uz,Nz,Wz,Dz,U1,N1,W1,D1,U2
                                DKK-A, DLK-A, OCD -nepostižen
                                DNA- CEA,PRA,HSF4,DM N/N, MDR +/-
                                povahový test 99b

Také Rubynky sourozenci jsou velmi šikovní. Dornfelder se věnuje sportovce ( stopa, poslušnost, obrana ) doufám že příští rok covid dovolí a on to zúročí i na všestranné zkoušce na kterou je již připraven. Damarino běhá canicross ( probojoval se až na mistrovství Evropy ), pase a cvičí poslušnost, Dája a Gaty běhají obě Agility ( Dája je A3 Champion a Gatynce na získání tohoto titulu chybí poslední čistá zkouška do třetího místa ) a obě se věnují i Dogdancinu. Více najdete na našem webu pod vrhem D.

Jestliže vás plánované spojení zaujalo, neváhejte mi napsat o bližší informace na e-mail awista@seznam.cz